NOVINKY

arr3LIKVIDACE SKLADULIKVIDACE CELÉHO SKLADU.   VŠE ZA 20,- Kč Při této akci neplatí doprava zdarma a při větším... arr3ZRUŠENÍ DOBÍRKYBohužel se velice rozmohlo nevyzedávání zásilek na dobírku. Lidé si neuvědomují, že mě to stojí... arr3UKONČENÍ PROVOZUBAZÁREK PAMELIŠKA Z RODINNÝCH DŮVODŮ UKONČUJE SVŮJ PROVOZ DNEM 31.7.2018 Na objednávky učiněné po... arr3TENTO E-SHOP NA PRODEJProdej e-shopu Z rodinných důvodů jsem nucena prodat tento zavedený e-shop. Prodávám ve stavu, jak...

KONTAKTY

Bazárek Pampeliška
Sezemice 7
294 11 Loukov u Mn. Hradiště
tel: +420 777 853 253
napište nám


TOPlist


JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

Nakupování/rezervace

Zboží Vám budeme v případě rezervace rezervovat po dobu 1 nebo 2 týdnů, kdy můžete k již existující rezervaci libovolně přidávat další zboží/objednávky. Rezervaci můžete kdykoliv během její 1 nebo 2 týdenní platnosti převést v objednávku (dejte nám vědět e-mailem nebo telefonicky). Pokud tak neučiníte, po skončení rezervační lhůty Vám automaticky e-mailem pošleme podklady k platbě. Pokud si budete přát Vaši rezervaci ukončit dříve než po dvou týdnech, napište nám, prosím, na: info@bazarekpampeliska.cz

V případě jednorázové objednávky Vám e-mailem pošleme podklady k platbě a po obdržení platby zásilku expedujeme. Zásilky se expedují vždy NEJPOZDĚJI do tří dnů od připsání platby na účet.

Prosím, berte v úvahu, že rezervace je forma závazné objednávky!

Při platbě převodním příkazem, prosím, vyčkejte na zaslání podkladů k platbě, které Vám pošleme e-mailem nejpozději následující pracovní den po zadání objednávky, nebo následující pracovní den po skončení termínu rezervace.

Dobírka - +20,- Kč

Úhrada bankovním převodem - cena poštovného  90,- Kč

na číslo účtu: 670100-2205846893 / 6210
var. symbol: číslo objednávky


OSOBNÍ ODBĚR - po předchozí domluvě - 0,- Kč

 

ZÁSILKY NA SLOVENSKO ZASÍLÁME POUZE PŘI PLATBĚ PŘEDEM NA ÚČET.

- k odesílání využíváme služeb České pošty, doručení zásilky zpravidla do 1 - 5 pracovních dnů od odeslání (občas se stává, že pošta doručí zásilku i za dva týdny od odeslání)
- protože v poslední době Česká pošta často nedodává Oznámení o uložení zásilky, prosíme Vás, abyste si zásilky vyzvedávali na Vaší poště i bez obdržení tohoto Oznámení.

- dále využíváme přepravních služeb Zásilkovny.

O odeslání zásilek Vás informujeme e-mailem. Děkujeme Vám.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Uložit