NOVINKY

arr3LIKVIDACE SKLADULIKVIDACE CELÉHO SKLADU.   VŠE ZA 20,- Kč Při této akci neplatí doprava zdarma a při větším... arr3ZRUŠENÍ DOBÍRKYBohužel se velice rozmohlo nevyzedávání zásilek na dobírku. Lidé si neuvědomují, že mě to stojí... arr3UKONČENÍ PROVOZUBAZÁREK PAMELIŠKA Z RODINNÝCH DŮVODŮ UKONČUJE SVŮJ PROVOZ DNEM 31.7.2018 Na objednávky učiněné po... arr3TENTO E-SHOP NA PRODEJProdej e-shopu Z rodinných důvodů jsem nucena prodat tento zavedený e-shop. Prodávám ve stavu, jak...

KONTAKTY

Bazárek Pampeliška
Sezemice 7
294 11 Loukov u Mn. Hradiště
tel: +420 777 853 253
napište nám


TOPlist


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Máte právo odstoupit od této smlouvy a současně vrátit dodané zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží ( § 1829 občanského zákoníku). Prodávající umožňuje nad rámec zákonných ustanovení odstoupit od smlouvy po dohodě s prodejcem i částečné vrácení zboží. Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od kupní smlouvy informovat prodávající Vandu Zámišovou, se sídlem v Mladé Boleslavi, Štechově 240/4, PSČ 293 01, e-mail: info@bazarekpampeliska.cz, telefon: 777 853 253, a to formou jednostranného právního jednání (dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailem).


Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty. Zboží musí být vráceno kompletní (nad rámec zákona je možné i částečné vrácení zboží), nepoškozené, stejně zabalené, ve stavu, v jakém bylo doručeno (mj. neprané, nežehlené, atd.). Ke zboží musí být přiložen doklad o koupi a číslo bankovního účtu, na který zákazník požaduje vrátit peníze. Prodávající převede zaplacenou částku zpět na uvedený účet zákazníka do 14 dnů ode dne převzetí zboží prodávajícím.

Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit (nejlépe e-mailem: info@bazarekpampeliska.cz) a zároveň definovat konkrétní výčet vraceného zboží. Provozovatel nebude přijímat neohlášené zásilky.

Pokud odstoupíte od kupní smlouvy zcela, zaplacené peněžní prostředky včetně nákladů na dodání vrátíme do 14 dnů po obdržení vráceného zboží ( § 1832 občanského zákoníku). Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od kupní smlouvy, zašlete zpět nebo předejte na adrese: Vanda Zámišová, Štechova 240/4, Mladá Boleslav 29301.

 

TIP PRO VÁS:

Poštovné a balné ZDARMA - při nákupu secondhandového oblečení nad Kč 999,- zaplacené převodním příkazem (tj. hodnota zboží po odečtení všech slev nad Kč 999,-)

Objednávky v hodnotě nad Kč 999,- (před odečtením slev), nebo nad 20 ks oblečení, odesíláme pouze po úhradě částky převodním příkazem na náš účet. Podklady k platbě Vám pošleme e-mailem.

 

REKLAMACE

V případě prodeje použitého zboží spotřebiteli neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí kupujícím ( § 2167 občanského zákoníku ). Práva z odpovědnosti za ostatní vady, za které prodávající odpovídá podle právních předpisů, může uplatnit kupující jen ve zkrácené reklamační lhůtě v délce 12 měsíců ( § 2168 občanského zákoníku ).

Má-li věc vadu, z níž je prodávající zavázán, a jedná se o věc použitou, má kupující místo práva na výměnu věci právo na přiměřenou slevu ( § 2171 občanského zákoníku ) nebo může odstoupit od smlouvy.

V případě opakovaných a zjevně spekulativních reklamací si prodávající vyhrazuje právo zákazníka po předchozím upozornění nadále neobsluhovat.

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího bez zbytečného odkladu od zjištění vady. Učiní-li tak písemně nebo elektronicky, měl by uvést své kontaktní údaje, číslo objednávky a označit vady zboží a nárok, který uplatňuje.

Lhůta pro vyřízení reklamace běží od doručení zboží prodávajícímu. Prodávající je povinen nejpozději do tří pracovních dnů rozhodnout o reklamaci a své rozhodnutí sdělit kupujícímu e-mailovou zprávou. Zásilku bez dobírky odešlete na adresu prodávajícího: Vanda Zámišová, Štechova 240, Mladá Boleslav 29301.

 

STORNO OBJEDNÁVKY

Všechny objednávky, včetně rezervací, jsou závazné. Stornování objednávky (včetně rezervace), nebo odstranění některého kusu oblečení z objednávky či rezervace, je možné pouze do 2 hodin od zadání objednávky buď telefonicky nebo e-mailem.
Rovněž tak dodavatel má právo provést storno objednávky a to v případě, kdy není možno autorizovat skutečnou identitu kupujícího, či v případě porušení kupní smlouvy, příp. také bez udání důvodu.

 

PORUŠENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek.

 

Pokud objednávka nebude uhrazena dle podkladů k platbě zaslaných zákazníkovi

e-mailem (splatnost 1 týden nebo dle dohody), nebo objednávka zaslaná na dobírku nebude vyzvednuta (uhrazena), bude

po zákazníkovi požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží,

tj. SMLUVNÍ POKUTA VE VÝŠI Kč 500,- + MANIPULAČNÍ POPLATEK Kč 30,- ZA KAŽDOU POLOŽKU ZBOŽÍ z neuhrazené (nepřevzaté) objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši.

Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty a manipulační poplatky), budou postoupeny inkasní agentuře k vymáhání, včetně všech nákladů s tím spojených.

Všechny objednávky, včetně rezervací, jsou závazné. Stornování objednávky (včetně rezervace), nebo odstranění některého kusu oblečení z objednávky či rezervace, je možné pouze do 2 hodin od zadání objednávky.

 

Kupní smlouva a otázky související se řídí českým právním řádem.


Záležitosti těmito obchodními podmínkami neřešené se řídí občanským zákoníkem z.č. 89/2012 Sb., v platném znění, a dále zákonem na ochranu spotřebitele z.č. 634/1992 Sb..
Vzájemné spory mezi prodávajícím a zákazníkem, nedojde-li k dohodě mezi nimi, řeší obecné soudy České republiky.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Internetový obchod Bazárek Pampeliška prohlašuje, že osobní data zákazníků budou použita pouze za účelem vyřízení objednávek a informování zákazníků o novinkách a změnách e-shopu v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. Osobní data zákazníků budou chráněna dostupnými prostředky před zneužitím a nebudou poskytnuta třetím osobám. Toto ustanovení zůstává v platnosti i v případě ukončení činnosti provozovatele e-shopu Bazárek Pampeliška.

Uzavřením kupní smlouvy kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů z.č.101/2000 Sb. za účelem plnění práv a povinností z kupní smlouvy.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Identifikační údaje:

Název společnosti: Vanda Schollaert

Adresa: Štechova 240, 29301 Mladá Boleslav

IČ: 736 20 190